Asortyment
Zwierzaki
Producenci
Znajdź na stronie
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   218026

Dziś nas odwiedziło :  32
 
Zajrzyj na nasz profil na FB

Polub nasząstronę
Temat : Obroże LED    

Kategoria :  Aktualności       Data : 2020-11-13 10:14:36

Przedstawiamy obroże ledowe dla psów

Ledowa obroża dla psa

Świecącą obroża dla psa, ładowana na usb.  Widoczna po zmroku. Posiadająca trzy tryby świecenia: ciągły i dwa migające. Włączana/ wyłączana przełącznikiem dotykowym.

Zielona obroża o maksymalnej długości 45cm. Nie posiada mocowania do smyczy, należy ją zapiąć obok zwykłej obroży.

Pamiętaj o bezpieczeństwie Swojego psa, szczególnie podczas wieczornych i nocnych spacerów. Świecąca obroża to doskonały wybór szczególnie na jesienne i zimowe spacery. Podczas wspólnych wycieczek, nie stracisz go z oka nawet na chwilę!  Dzięki niej twój pies będzie doskonale widoczny nawet po zmroku i to z odległości nawet 500m. Światło obroży nie drażni psa, a jednocześnie sprawia że jest ona widoczna pod każdym kątem.

Obroża Dog Fantasy została wyprodukowana z wysokiej jakości produktów, dzięki czemu jest wytrzymała, lekka i miękka. Dodatkowo jest wodoodporna, więc nie ma niebezpieczeństwa zniszczenia jej np. w trakcie deszczu czy podczas pływania.

Wybierając tę obrożę, nie musimy się martwić o wymianę baterii. Kiedy źródło światła się wyczerpie, łatwo i szybko naładujesz ją za pomocą, dołączonego do zestawu, kabla usb. Można ją ładować poprzez połączenie ze stosownym urządzeniem, np komputerem w port usb, zaś czas ładowania wynosi ok 0,5h. Czas świecenia przy ustawieniu tryby ciągłego to ok 2 godziny, migające światło to ok 4 godziny.

Gniazdo usb w obroży przed wilgocią i zabrudzeniami chroni szczelna, silikonowa zakrywka, dzięki czemu obroża nadaje się do używania w każdą pogodę.

Za pomocą przycisku umieszczonego w obroży w łatwy sposób włącza się podświetlenie. Posiada ona 3 tryby świecenia, przełączane jednym przyciskiem, można ją ustawić tak aby świeciła światłem stałym lub migającym. Posiada dwa tryby migające i jeden ciągły, można ją też wyłączyć (przełącznik dotykowy). Względna odległość widzialności obroży wynosi 500metrów i jest uzależniona od stanu naładowania baterii oraz od panujących warunków atmosferycznych.

Obroża wyposażona jest w przycisk otwierający, będący przydatnym zabezpieczeniem przez przypadkowym rozpięciem.

Obroża posiada możliwość skrócenia do wymiaru szyi psa. Wystarczy przyjąć ją nożyczkami do odpowiedniej długość, tak, aby nie ograniczała Twojego psa. Należy to zrobić przed pierwszym użyciem. Jak to zrobić? Wystarczy rozkręcić uchwyt na jednym z końców obroży (wykręcić śrubkę), przyciąć nylonowy pasek do odpowiedniej długości, potem złożyć obrożę, przykręcić śrubkę i gotowe.

 

Jak prawidłowo dobrać obrożę do psa?

Przed zakupem zmierz obwód szyi swojego psa i na tej podstawie dobierz odpowiedni rozmiar obroży. Zmierz jego szyję np centymetrem krawieckim. Prostym sposobem aby upewnić się że obroża nie jest zbyt ciasna, jest włożenie dwóch palców między szyje psa a centymetr krawiecki.
 

Cechy obroży ledowej dla psa:

► szerokość obroży 0,5cm
► maksymalna długość obroży: 45cm
► kolor zielony
► ładowana na usb
► 3 tryby świecenia (szybkie miganie, wolne miganie, światło ciągłe)
► widoczna w zasięgu nawet do 500 m
► wodoodporna
► nylonowa, wygodna, lekka i miękka
► obrożę można indywidualnie dopasować obwodu szyi do psa-  skrócić
► bateria typu 1*3, 7V-75mA
► długość kabla usb 26cm
► kabel usb i śrubokręt w zestawie
► gniazdo usb w obroży zabezpieczone silikonowym zamknięciem
► nie posiada mocowania do smyczy
► zakładana obok obroży

Ledowe obroże Dog Fantasy dostępne są w naszym sklepie w dwóch rozmiarach (S_M i M_L) i kilku kolorach (różowa, pomarańczowa, zielona, czerwona).

Zawartość opakowania:
nylonowa obroża, kabel usb, wkrętak, instrukcja obsługi

 


 Autor artykuu : Mirella
© Copyright Sklep zoologiczny Zoo-Mania

Lubliniec

Designed by bambynek.com